Popołudniowe warsztaty z LEGOrobotyką

w RoboLand we Wrocławiu

Oferta w przygotowaniu

TERMINY

I turnus: 27-31 lipca
II turnus: 3-7 sierpnia
III turnus: 10-14 sierpnia
IV turnus: 17-21 sierpnia

MIEJSCE / KONTAKT

RoboLand Wrocław
al. Jana Kasprowicza 46
kontakt@roboland.edu.pl
tel. 691 033 636

GODZINY

popołudniowe warsztaty trwają 3 godz., od 14:00 do 17:00

COVID-19

Cały czas obserwujemy komunikaty MEN oraz GIS w kontekście możliwości organizacji letnich wakacyjnych warsztatów. Jednocześnie będziemy prowadzić zapisy na turnusy w celu rezerwacji ograniczonej liczby miejsc. Zapewniamy, że dla bezpieczeństwa nas wszystkich a zwłaszcza dzieci dostosujemy się do najbardziej aktualnych wytycznych i obostrzeń. Jeżeli warsztaty zostaną odwołane ze względu na zagrożenie epidemiologiczne, zwrócimy wszystkie dokonane wpłaty.

Niestety, w tym roku nie będą to typowe półkolonie z całodniową opieką, a jedynie popołudniowe warsztaty robotyki z klockami LEGO.

Koniec z nudą podczas wakacji w mieście.

Zapraszamy dzieci i młodzież na 5-dniowe popołudniowe warsztaty legorobotyki

Wakacje z nami to świetny sposób na twórcze spędzenie czasu oraz zdobywanie nowych umiejętności. Gwarantujemy 5 dni (poniedziałek-piątek) wypełnionych zajęciami pod okiem profesjonalnych instruktorów. Stawiamy na różnorodność - każdego dnia zaplanowaliśmy inny tema przewodni zajęć. Dzieci wcielą się w konstruktorów robotów, które następnie „ożywiają” za pomocą programowania obrazkowego. Zajęcia robotyki realizujemy w dwóch grupach wiekowych 6-9 lat oraz 9-12.

W naszym budynku przy al. Kasprowicza 46 mamy komfortowe warunki do zabawy - przestronne sale w przepięknym, zabytkowym budynku i duży ogród. Codziennie robimy zdjęcia i nakręcamy filmiki, aby utrwalić wszystkie spędzone razem chwile.

Program zajęć

Warsztaty z robotyki prowadzimy na podstawie autorskich programów w oparciu o klocki LEGO EDUCATION (WeDo 2.0 lub Mindstorms EV3). Tematy zajęć realizowane w poszczególnych grupach są dopasowane do wieku dzieci i ich zainteresowań. Każdego dnia podczas 4 godzin lekcyjnych zbudujemy modele realizujące jeden z następujących modułów tematycznych:

Planeta zwierząt

Celem zajęć jest wzbudzenie w uczestnikach zainteresowania światem zwierząt i przybliżenie im sposobu życia konkretnych gatunków. Dzieci programują na tabletach zbudowane przez siebie roboty, dla których pierwowzorem są konkretne zwierzaki.

Odrywamy kontynenty

Celem zajęć jest eksplorowanie kontynentów pod katem panujących warunków życia, bogactw naturalnych i ukształtowania terenu. Wykonanie misji przez zbudowane i zaprogramowane przez dzieci na tabletach roboty pozwoli im na odkrywanie specyfiki różnych zakątków świata i rozwiązywanie problemów, które towarzyszą ich mieszkańcom.

Podbój kosmosu

Podczas warsztatów dzieci budują pojazd, który ma do zrealizowania konkretną misję. Przygotowując się do wykonania różnych zadań dzieci programują roboty uwzględniając specyfikę warunków panujących na konkretnej planecie.

Tajemnicze maszyny

Podczas zajęć uczestnicy mają możliwość poznania różnych maszyn prostych, różnych mechanizmów i urządzeń (znanych i nieznanych) z życia codziennego. Wykonanie zadania z zakresu programowania pozwala im w formule zabawy na zdobycie i pogłębienie wiedzy z zakresu budowy konkretnych konstrukcji oraz mechaniki ich działania.

Tworzę sam

To zajęcia podczas których dzieci wykorzystując zdobytą wcześniej wiedzę, tworzą własne modele robotów i samodzielnie je programują.

UWAGA! W tym roku budujemy nowe modele!

Koszt

Koszt 5 dni warsztatowych (od poniedziałku do piątku ) to 390 zł, ale otrzymasz 10% rabatu (rabaty nie łączą się) jeżeli:

  • zapiszesz rodzeństwo;
  • zapiszesz dziecko na dwa turnusy;
  • dziecko uczestniczyło w naszych warsztatach w roku szkolnym.

Istnieje możliwość zapisania dziecka tylko na jeden dzień w trakcie każdego dnia. Informację tę prosimy zaznaczyć w uwagach na formularzu zgłoszeniowym. Jednodniowy koszt udziału to 90 zł. Zastrzegamy możliwość odwołania zajęć, jeśli liczba uczestników nie osiągnie zakładanego minimum (połowy maksymalnej liczby uczestników).


Oferta w przygotowaniu

Zapisy na letnie warsztaty w RoboLand

DANE OSOBOWE


Upewnij się, że podałeś(-aś) poprawny adres, gdyż tam zostaną wysłane szczegółowe informacje dotyczące warsztatów.

TERMINY i GRUPY WAKACYJNE

Masz wątpliwości do jakiej grupy zapisać dziecko - skontaktuj się z nami.

MOJE ZNIŻKI

Rabaty nie łączą się. Masz wątpliwości jaki rabat wybrać - skontaktuj się z nami.

REZERWACJA i WPŁATY

Liczba miejsc jest ograniczona, w związku z tym o rezerwacji miejsca decyduje kolejność zgłoszeń oraz wpłata 150 zł zaliczki.

Organizator: RoboLand Marcin Suchożebrski, al. Kasprowicza 46, 51-137 Wrocław
Nr konta: 83 1950 0001 2006 7467 1647 0001

W tytule przelewu proszę podać imię i nazwisko dziecka, oraz numer turnusu (od 1 do 4)

Uwagi i pytania


Gdyby mieli Państwo jakiekolwiek problemy z rejestracją, lub nie otrzymali potwierdzenia wysłania formularza zgłoszeniowego, prosimy o kontakt na nasz adres mailowy kontakt@roboland.edu.pl