Kreatywne warsztaty wakacyjne z LEGOrobotyką i nie tylko...

4 TYGODNIE WSPANIAŁEJ ZABAWY W ROBOLAND

W tym roku organizujemy kreatywne warsztaty w pierwszym i drugim tygodniu lipca (5-9 i 12-16 lipca) oraz drugim i trzecim tygoniu sierpnia (9-13 i 16-19 sierpnia). Każdego dnia organizujemy dwa warsztaty: przed południem legorobotyka lub warsztaty artystyczne (do Państwa wyboru) i po południu warsztaty kreatywne, na które zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 6-12 lat. Opis znajduje się poniżej.

TERMINY

gr. I, 5-9 lipca
gr. II, 12-16 lipca
gr. III, 9-13 sierpnia
gr. IV, 16-20 sierpnia

MIEJSCE / KONTAKT

RoboLand
Wrocław, al. Jana Kasprowicza 46
kontakt@roboland.edu.pl
tel. 691 033 636

KOSZT

Koszt uzależniony jest od ilości wybranych warsztatów (od 75 zł za jeden warsztat, 2 warsztaty dziennie, 10 warsztatów w tygodniu)

GODZINY

Warsztaty trwają 3 godz.
- do południa od 9:00 do 12:00
- po południu od 13:00 do 16:00
Jest możliwość wykupienia posiłku między warsztatami

Koniec z nudą podczas wakacji w mieście.

Zapraszamy dzieci i młodzież na 5-dniowe kreatywne warsztaty z LEGOrobotyką

Wakacje z nami to świetny sposób na twórcze spędzenie czasu oraz zdobywanie nowych umiejętności. Gwarantujemy 5 dni (poniedziałek-piątek w godzinach 9:00-12:00 oraz 13:00-16:00) wypełnionych zajęciami pod okiem animatorów i profesjonalnych instruktorów. Stawiamy na różnorodność - każdego dnia zaplanowaliśmy inny temat przewodni zajęć.

  • Warsztaty dopołudniowe LEGOrobotyki albo artystyczne (organizowane w godz. 9:00 - 12:00):
    • wybierając zajęcia LEGOrobotyki dzieci wcielą się w konstruktorów robotów, które następnie „ożywiają” za pomocą programowania obrazkowego. Zajęcia robotyki realizujemy w dwóch grupach wiekowych 6-9 lat oraz 10-12. Warsztaty z robotyki prowadzimy na podstawie autorskich programów w oparciu o klocki LEGO EDUCATION (WeDo 2.0 lub Mindstorms EV3).
    • wybierając zajęcia artystyczne dzieci pod okiem instruktorów przygotują mini spektakl - będziemy tańczyć, śpiewać, recytować, nauczymy się oddychać przeponą oraz jak opowiedzieć historię bez użycia słów, opracujemy także dekoracje i kostiumy.
  • Warsztaty popołudniowe (organizowane w godz. 13:00 - 16:00):

    • Podczas zajęć kreatywnych  razem z dziećmi odkryjemy tajniki różnych technik plastyczno-rękodzielniczych: wykonamy własny projekt farbami na koszulce, ozdobimy metodą decoupage różne przedmioty (słoiki, zakładki, zegary), uszyjemy zwierzątka z filcu, przygotujemy pamiątkowy album metodą scrapbookingu oraz ugotujemy coś pysznego.

W naszym budynku przy al. Kasprowicza 46 mamy komfortowe warunki do zabawy - przestronne sale w przepięknym, zabytkowym budynku i duży ogród, w którym przy sprzyjającej pogodzie będą realizowane zajęcia artystyczne i kreatywne. Codziennie robimy zdjęcia i nakręcamy filmiki, aby utrwalić wszystkie spędzone razem chwile.

Koszt

W tym roku to Państwo wybierają kiedy i ile razy dziecko będzie brało udział w naszych warsztatach. Podstawowy koszt udziału w jednym z wybranych przez Państwa warsztacie to 85 zł, ale mamy też promocje:

  • jeżeli dziecko było uczestnikiem naszych semestralnych warsztatów w Akademii RoboLand to koszt udziału wynosi 75 zł,
  • jeżeli zapiszą Państwo dziecko na cały tydzień warsztatów (10 warsztatów), tu także cenę obniżymy do 75 zł za warsztat.

Dzienny koszt udziału w warsztatach przedpołudniowych i popołudniowych to 170 zł (150 z uwzględnieniem zniżek). Tygodniowy koszt udziału tylko w warsztatach dopołudniowych lub popołudniowych to  425 (375 zł ze zniżkami). Koszt udziału we wszystkich warsztatach w wybranym tygodniu to 850 zł (750 zł ze zniżkami).

Prosimy o wskazanie na formularzu dni w których rezerwujecie Państwo miejsce dla swojego dziecka.

Jeżeli zapiszą Państwo dziecko na dwa warsztaty w ciągu dnia, jest możliwość wykupienia dla dziecka obiadu w czasie przerwy między tymi warsztatami. Koszt dwudaniowego obiadu z podwieczorkiem to 25 zł za każdy wybrany dzień. Prosimy na formularzu o zaznaczenie w które dni rezerwują Państwo posiłek dla dziecka. Drugie śniadanie dzieci przynoszą ze sobą. Każde dziecko ma zapewnioną przez nas butelkowaną wodę bez ograniczeń.

Zastrzegamy możliwość odwołania zajęć, jeśli liczba uczestników nie osiągnie zakładanego minimum (połowy maksymalnej liczby uczestników).

COVID-19

Cały czas obserwujemy komunikaty MEN oraz GIS w kontekście możliwości organizacji letnich wakacyjnych warsztatów. Jednocześnie będziemy prowadzić zapisy na turnusy w celu rezerwacji ograniczonej liczby miejsc. Zapewniamy, że dla bezpieczeństwa nas wszystkich a zwłaszcza dzieci dostosujemy się do najbardziej aktualnych wytycznych i obostrzeń. Jeżeli warsztaty zostaną odwołane ze względu na zagrożenie epidemiologiczne, zwrócimy wszystkie dokonane wpłaty.

Zapisy na letnie warsztaty w RoboLand (wstrzymane)


Gdyby mieli Państwo jakiekolwiek problemy z rejestracją, lub nie otrzymali potwierdzenia wysłania formularza zgłoszeniowego, prosimy o kontakt klikając na nasz adres mailowy kontakt@roboland.edu.pl i uzupełniając wstępnie przygotowaną wiadomość.