Złóż deklarację udziału w warsztatach Akademii RoboLand
w naszej siedzibie we Wrocławiu, al. Jana Kasprowicza 46 oraz wybranych Szkołach Podstawowych

Deklaracja

Zapraszamy Państwa do składania deklaracji uczestnictwa dzieci w pozalekcyjnych zajęciach robotyki z klockami LEGO Educationa. Państwa deklaracje są dla nas niezbędne, abyśmy mogli określić grupy i terminy, które mogłyby zostać uruchomione w kolejnym semestrze roku szkolnego w Państwa szkole oraz naszej siedzibie. Z ogromną przyjemnością dopasujemy się do Państwa potrzeb.

Formularz deklaracji udziału w pozalekcyjnych zajęciach LEGOrobotyki

Dotyczy szkół i przedszkoli
Bardzo proszę o weryfikację wprowadzonego adresu e-mail. To gółna droga naszego kontaktu z Państwem.

Proszę o podanie nazwy i adresu szkoły, w której chcieliby Państwo uruchomić nasze zajęć LEGOrobotyki.

Uruchomiliśmy warsztaty w dniach:

  • - Poniedziałki 17:00-18:30, grupa młodsza początkująca WeDo Junior (6-9 lat)
  • - Środy 17:00-18:30, grupa młodsza kontynuująca WeDo Junior+ (6-9 lat)

Proszę o podanie w uwagach proponowanych dni tygodnia i godzin, w których dziecko mogłoby uczestniczyć w zajęciach LEGOrobotyki. Zajęcia odbywają się w Szkole Podstawowej nr 83.

Uruchomiliśmy warsztaty we wtorki o godz 14:30-15:40 dla uczniów klas 1-2. Proszę o podanie w uwagach proponowanych dni tygodnia i godzin, w których dziecko mogłoby uczestniczyć w zajęciach LEGOrobotyki. Z naszego doświadczenia powinno to być co najmniej 30 min po długiej przerwie obiadowej.

Uruchomiliśmy warsztaty w środy o godz 13:30-14:40 dla uczniów klas 1-2. Proszę o podanie w uwagach proponowanych dni tygodnia i godzin, w których dziecko mogłoby uczestniczyć w zajęciach LEGOrobotyki. Z naszego doświadczenia powinno to być co najmniej 30 min po długiej przerwie obiadowej.

Proszę o podanie w uwagach proponowanych dni tygodnia i godzin, w których dziecko mogłoby uczestniczyć w zajęciach LEGOrobotyki. Z naszego doświadczenia powinno to być co najmniej 30 min po długiej przerwie obiadowej.

Przed wysłaniem formularza prosimy o zapoznanie się z informacją o administratorze i przetwarzaniu danych osobowych.

UWAGA: jeśli formularz się zawiesza, wyłącz AdBlock/uBlock/Ghostery itd., zmień przeglądarkę i spróbuj ponownie. Sorry 🙂


Gdyby mieli Państwo jakiekolwiek problemy z rejestracją, lub nie otrzymali potwierdzenia wysłania formularza zgłoszeniowego, prosimy o bezpośredni kontakt na nasz adres mailowy kontakt@roboland.edu.pl