Formularz rejastracji na kursy stacjonarne Akademii RoboLand
w naszej siedzibie we Wrocławiu, al. Jana Kasprowicza 46

Przed wypełnieniem formularza proszę zapoznać się z harmonogramem warsztatów Akademii RoboLand, dostępnym w menu głównym.

Dzieci mające styczność z robotyką zdobywają nie tylko wiedzę i umiejętności potrzebne w przyszłej pracy; budowanie robotów i programowanie to przede wszystkim szukanie drogi dotarcia do wyznaczonego celu. Programowanie pokazuje dzieciom jak w prostszy sposób i skuteczniej rozwiązywać problemy – czy to w kodzie, czy też w życiu codziennym. Świadome używanie kodu rozwija tę część mózgu, która odpowiada za pamięć, koncentrację oraz języki obce, co może ułatwić w przyszłości nabywanie kolejnych umiejętności.

Dzięki zajęciom z robotyki dzieci mogą zaobserwować wiele zjawisk w trakcie zabawy: jak działają przekładnie, na jakiej zasadzie działają czujniki i silniki, co spowalnia, a co przyspiesza ruch robota – wszystko to podczas zabawy! Dlatego niezależnie od wybranej w przyszłości drogi, nauka programowania i robotyki nigdy nie będzie czasem straconym.

Istnieje szereg pozytywnych aspektów związanych z nauką programowania. Po pierwsze, mówi się, że inżynierowie oraz naukowcy, którzy jutro będą zmieniać świat, siedzą dzisiaj w szkolnych ławkach i czekają na inspirujące, pobudzające i aktywizujące zadania. Takie zadania właśnie chcemy postawić przed dziećmi, które chcą poznać świat robotyki LEGO.

Po drugie, programowanie robotów jest świetnym sposobem na ćwiczenie koncentracji, rozwijanie kreatywności, wyobraźni przestrzennej, a także pracy zespołowej. Uczymy dzieci myślenia komputacyjnego, czyli takiego, które pozwoli rozwiązywać złożone problemy, właśnie za pomocą prostego obrazkowego programowania, które jest świetną metodą na oswojenie dziecka z tajnikami świata informatyki i nowych technologii.

Warunki udziału w zajęciach (kliknij aby przeczytać)
Pełny cykl nauki robotyki w Akademii RoboLand na każdym poziomie zaawansowania w semestrze składa się z 12 warsztatów. Harmonogram bieżącego semestru znajduje się pod tym adresem . Koszt udziału 1 dziecka w zajęciach obejmuje:
  • 12 warsztatów w semestrze
  • zajęcia trwają 110 min
  • zestaw klocków LEGO® Education + tablet lub komputer (każde dziecko ma własny zestaw - młodsza grupa WeDo 2.0, starsza grupa Mindstorms EV3)
  • opiekę pedagogiczną
  • na zakończeni - świadectwo ukończenia
i wynosi:
  • 640 zł przy płatności jednorazowej
  • płatność w 4 miesięcznych ratach (4 x 170 zł)
Jeżeli Państwa dziecko chciałoby dołączyć do grupy już realizującej program Akademii RoboLand, zmniejszymy opłatę za semestr proporcjonalnie do ilości pozostałych zajęć.

Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje

Jeżeli nie znaleźli Państwo odpowiedniego dla siebie terminu, prosimy o taką informację wraz propozycją nowego terminu lub zmiany godzin zajęć. To jest dla nas bardzo cenna informacja i na pewno rozważymy ją w naszych planach.

Jak możemy pomóc?

Czekamy na Państwa pytania lub komentarze.


Gdyby mieli Państwo jakiekolwiek problemy z rejestracją, lub nie otrzymali potwierdzenia wysłania formularza zgłoszeniowego, prosimy o bezpośredni kontakt na nasz adres mailowy kontakt@roboland.edu.pl