Back

Złóż deklarację udziału w warsztatach Akademii RoboLand
w wybranych Szkołach Podstawowych

Deklaracja

Zapraszamy Państwa do składania deklaracji uczestnictwa dzieci w pozalekcyjnych zajęciach robotyki z klockami LEGO Educationa. Państwa deklaracje są dla nas niezbędne, abyśmy mogli określić grupy i terminy, które mogłyby zostać uruchomione w kolejnym semestrze roku szkolnego w Państwa szkole oraz naszej siedzibie. Z ogromną przyjemnością dopasujemy się do Państwa potrzeb.

I semestr będzie trwał od października 2023 do ferii zimowych, II semestr będzie trwał od zakończenia ferii zimowych do końca roku szkolnego z uwzględnieniem przerw świątecznych. Łącznie zorganizujemy 12 zajęć w każdym semestrze.

Warunki udziału w zajęciach

Pełny cykl nauki robotyki w Akademii RoboLand na każdym poziomie zaawansowania składa się z 24 warsztatów i trwa 2 semestry. W roku szkolnym realizujemy zajęcia w dwóch semestrach: zimowym (październik-styczeń) i letnim (marzec-czerwiec). Uczniowie realizujący program na poziomie Junior w pierwszym roku, mogą w kolejnym przejść na poziom Junior+.

Koszt udziału dziecka w zajęciach wynosi 720 zł płatne w całości lub 3 ratach po 240 zł.

  • W każdym semestrze zaplanowaliśmy 12 zajęć plus jedno dodatkowe z możliwością odrobienia zajęć, w których dziecko nie mogło uczestniczyć.
  • Uczniowie realizujący program na poziomie Junior w pierwszym roku, mogą w kolejnym przejść na poziom Junior+.
  • Nasze zajęcia trwają do 70 do 90 min w zależności od grupy i poziomu zaawansowania. Grupy młodsze 6-9 lat (klasy 0-3) pracują na zestawach LEGO® Education WeDo 2.0. Grupy starsze 8-10 lat (klasy 3-4) pracują na zestawach LEGO® Education Mindstorms EV3 i ich zajęcia trwają od 90 do 110 min.
  • Jeżeli po raz pierwszy Państwa dziecko bierze udział w naszych zajęciach robotyki LEGO, mogą Państwo sprawdzić, czy dziecko jest zainteresowane naszymi zajęciami, zachęcamy do skorzystania z zajęć próbnych - są to zawsze pierwsze zajęcia w semestrze. Koszt pojedynczych zajęć wynosi 60 zł. Jeżeli zapiszą Państwo dziecko na pełny kurs, koszt zajęć próbnych będzie odjęty od opłaty za ten kurs.
  • Jeżeli Państwa dziecko chciałoby dołączyć do grupy już realizującej program Akademii RoboLand, zmniejszymy opłatę za semestr proporcjonalnie do ilości pozostałych zajęć.

Formularz deklaracji udziału w pozalekcyjnych zajęciach LEGOrobotyki

ZAPISY WSTRZYMANE