fbpx

Formularz rejastracji na kursy stacjonarne Akademii RoboLand
w naszej siedzibie we Wrocławiu, al. Jana Kasprowicza 46

Przed wypełnieniem formularza proszę zapoznać się z harmonogramem warsztatów Akademii RoboLand, dostępnym w menu głównym.

Dzieci mające styczność z robotyką zdobywają nie tylko wiedzę i umiejętności potrzebne w przyszłej pracy; budowanie robotów i programowanie to przede wszystkim szukanie drogi dotarcia do wyznaczonego celu. Programowanie pokazuje dzieciom jak w prostszy sposób i skuteczniej rozwiązywać problemy – czy to w kodzie, czy też w życiu codziennym. Świadome używanie kodu rozwija tę część mózgu, która odpowiada za pamięć, koncentrację oraz języki obce, co może ułatwić w przyszłości nabywanie kolejnych umiejętności.

Dzięki zajęciom z robotyki dzieci mogą zaobserwować wiele zjawisk w trakcie zabawy: jak działają przekładnie, na jakiej zasadzie działają czujniki i silniki, co spowalnia, a co przyspiesza ruch robota – wszystko to podczas zabawy! Dlatego niezależnie od wybranej w przyszłości drogi, nauka programowania i robotyki nigdy nie będzie czasem straconym.

Istnieje szereg pozytywnych aspektów związanych z nauką programowania. Po pierwsze, mówi się, że inżynierowie oraz naukowcy, którzy jutro będą zmieniać świat, siedzą dzisiaj w szkolnych ławkach i czekają na inspirujące, pobudzające i aktywizujące zadania. Takie zadania właśnie chcemy postawić przed dziećmi, które chcą poznać świat robotyki LEGO.

Po drugie, programowanie robotów jest świetnym sposobem na ćwiczenie koncentracji, rozwijanie kreatywności, wyobraźni przestrzennej, a także pracy zespołowej. Uczymy dzieci myślenia komputacyjnego, czyli takiego, które pozwoli rozwiązywać złożone problemy, właśnie za pomocą prostego obrazkowego programowania, które jest świetną metodą na oswojenie dziecka z tajnikami świata informatyki i nowych technologii.

Warunki udziału w zajęciach (kliknij aby przeczytać)

Pełny cykl nauki robotyki w Akademii RoboLand na każdym poziomie zaawansowania w semestrze składa się z 12 warsztatów. Harmonogram bieżącego semestru znajduje się pod tym adresem .

Koszt udziału 1 dziecka w zajęciach obejmuje:

  • 12 warsztatów w semestrze
  • zajęcia trwają 110 min
  • zestaw klocków LEGO® Education + tablet lub komputer (każde dziecko ma własny zestaw - młodsza grupa WeDo 2.0, starsza grupa Mindstorms EV3)
  • opiekę pedagogiczną
  • na zakończeni - świadectwo ukończenia

i wynosi:

  • 640 zł przy płatności jednorazowej
  • płatność w 4 miesięcznych ratach (4 x 170 zł)
  • kurs sobotni 320 zł lub jednorazowo 50 zł za warsztat (zajęcia co dwa/trzy tygodnie)

Jeżeli Państwa dziecko chciałoby dołączyć do grupy już realizującej program Akademii RoboLand, zmniejszymy opłatę za semestr proporcjonalnie do ilości pozostałych zajęć.

Na naszych stronach nie ma reklam, mimo to programy i wtyczki blokujące reklamy mogą przeszkodzić w prawidłowym działaniu formularza.


Proszę wybrać kurs i poziom:

Kurs WeDo 2.0 sugerowany jest dla dzieci w wieku 5-8 lat, EV3 dla dzieci w wieku 9-11 lat. Granica wieku jest umowna, w razie wątpliwości prosimy o kontakt. Poziom Junior to poziom podstawowy skierowany do dzieci, które po raz pierwszy zetkną się z klockami LEGO Education, Junior+ kierujemy do dzieci, które uczestniczyły już w zajęciach z klockami LEGO Education - dzieci budują bardziej zaawansowane modele i w większym stopniu samodzielnie programują.

Dane rodzica


Skorzystamy tylko w wyjątkowych sytuacjach, np. gdy zmieni się harmonogram zajęć.

Dane dziecka


Proponowane kursy Akademii RoboLandPrzed wysłaniem formularza proszę o potwierdzenie zapoznania się z informacją o administratorze i danych osobowych.

Administratorem danych osobowych, które przekazują Państwo w formularzu jest RoboLand z siedzibą we Wrocławiu, organizujący warsztaty robotyki z klockami LEGO. Dane są przetwarzane w celu realizacji zgłoszenia na zajęcia zgodnie z Rozporządzeniem (UE) 2016/679 (RODO) z dnia 25 maja 2018 roku w sprawie ochrony osób fizycznych, w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji usług. Uprzejmie informujemy, iż mają Państwo prawo wglądu do swoich danych, ich poprawiania, zażądania zaprzestania przetwarzania oraz zażądania ich usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale brak zgody na ich przetwarzanie uniemożliwia realizację usług dostępnych w serwisie.


Gdyby mieli Państwo jakiekolwiek problemy z rejestracją, lub nie otrzymali potwierdzenia wysłania formularza zgłoszeniowego, prosimy o bezpośredni kontakt na nasz adres mailowy kontakt@roboland.edu.pl